Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénesek, melyik fájdalomcsi...

Migrénesek, melyik fájdalomcsillapító vált be nektek?

Figyelt kérdés
Algopririn, Algoflex semmit sem ér nekem...

2012. júl. 17. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, még azt hozzátenném, hogy vény nélkülit lenne jó, ha írnátok.

Előre is megköszönöm!

2012. júl. 17. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha Algot veszek be No-spaval együtt, mivel a migrén görcsös fájdalom, még akkor, mikor érzem, hogy rohamom lesz. De ez elég gyenge, akiknek igazán nagy migrénes rohamaik szoktak lenni annál nem fognak hatni recept nélküli vackok. Szóval egyébként menj neurológushoz.
2012. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én amúgy Rubophent szedek, de ez egy egésznapos programnál elég kevés. Nem akarok 1 nap 2-3 szemet is beszedni belőle. Órákig teljesen tünetmentes leszek, de mostanában folyamatosan fáj a fejem. Megállás nélkül.
2012. júl. 17. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg menj orvoshoz mindenképp. A Paracetamol meg amúgy is baromira májkárosító, nem a legszerencsésebb hosszú távon szedni.
2012. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a flector port ajánlotta egyszer egy orvos. Ez az egyetlen azóta is, ami hat.
2012. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!