Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájásra a legjobb gyógyszer...

Fejfájásra a legjobb gyógyszer (recept nélküli)? Borzalmas migrénem van, frontérzékeny vagyok. Néha olyanokat lüktet a fejembe hogy megőrülök!

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a Kvalerin használ, az egyik legerősebb...Kérdezd meg hogy lehet e recept nélkül kapni! Nagyon hatásos!


N21

2012. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Flector. Vízben oldódó por, mentolos. Egykettőre elmúlik tőle!
2012. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm megpróbálom!

Az első milyen gyógyszer? Nem találtam.

2012. febr. 2. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A flector vényköteles, sőt már a Quarelin is. Én is migrénes vagyok, sajnos nekem a recept nélküli szerek már hatástalanok :( Talán még az Advil ultrát megpróbálhatod.
2012. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

nem tudtam hogy a Quarelin vényköteles....:( A papám gyógyszerész volt és tőle kaptam...

De ha sokat fáj a fejed, nem árt egy teljes kivizsgálás.

2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a sima Aspirin sosem hat, de a pezsgőtabletta fél órán belül, tehát elég gyorsan enyhíti a görcsös fejfájásaimat. Nem azt mondom, hogy teljesen megszünteti, de elviselhető szintre teszi. Sajnos ennél jobb megoldás most nem jut eszembe, más vény nélküli nekem nem igazán jött még be. :S
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de orvoshoz most nem igazán tudok menni,nem szeretném magammal vinni a kislányomat,és nincs kire bízni.

Megkérdezem a patikában ők mit ajánlanak.

2012. febr. 2. 12:38
 8/10 anonim válasza:
51%
Nekem a Saridon is 10 percen belül elmúlasztja.
2012. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Migrénes fejfájásra FlP ARGi+ ja és még a frontérzékenységen is segíthet.
2012. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Semmilyen recept nélküli készítmény nem segített, nálam mind hatástalan volt. Az Algoflexet négyesével szedtem pár óránként kínomban, de az egész levél sem enyhített semmit.


Ha gyakrabban van migréned, akkor ki kell kísérletezni, hogy melyik gyógyszer hatékony Nálad. Van akinek pl. a Neuralgica segít, nálam az is úgy hatástalan, ahogy van.


A homeopátiás termékekben minimális hatóanyag van (vagy éppen semennyi), ezért számomra a józan paraszti ész sugallata szerint értéktelenek. Sajnos volt már rá példa, hogy az ún. "gyógyszerész" a patikában homeopátiás terméket ajánlott, amikor én nem azt kértem, hanem egy konkrét hatóanyagot tartalmazó készítményt. Valakinek ez megfelel, én minden esetre becsapásként éltem meg ezt.


Az Algopyrin szerencsére enyhít a migrénemen (főleg az ampulla, amikor megiszom).

2014. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!