Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor hirtelen úgy érzem...

Sokszor hirtelen úgy érzem magam, mintha azonnal elájulnék. Elgyengülnek a lábaim, kezdek rosszul lenni. Vérkeringési problémák?

Figyelt kérdés
Ha nem támaszkodom meg valamiben, talán össze is esnék. Már régóta van ez, de egyre idegesítőbb. Főleg melegben jön elő, meleg konyhában nem is bírok sokáig állni, csak ritkán.
2012. júl. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
vérnyomásod rendbe van? vérszegénység? egy vérvételt kérhetnél háziorvosodtól.
2012. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tavaly volt valami probléma, háromszor is kétszer is visszaküldtek vérvételre, de azt hiszem a májammal volt valami és szednem kellett vastartalmú tablettát, mert az nem érte el az optimális szintet.
2012. júl. 19. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vissza mennék, valószínűleg megint azzal lesz a baj. Én is vérszegény vagyok sajnos tudom milyen rossz :(
2012. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!