Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cukorbetegség lenne?

Cukorbetegség lenne?

Figyelt kérdés
tüneteim: fáradtság, hányinger, zsibbadás a fejben, kézben, fejfájás, szédülés, néha beszédül egy pillantra a fejem, homályos látás, rossz közérzet.

2012. júl. 19. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos!

El kellene menned a dokihoz!


Tudomásom szerint a cukorbetegség elsődleges jelei: állandó szomjúság-érzet, kiszáradt száj, égető-viszkető érzés pisilés közben.


A te tüneteidet inkább sorolnám LAIKUSKÉNT egy erősebb napszúrás tünetei közé.

2012. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább vérnyomás ennyiből. Cukorbetegségre sok folyadékcsere is jellemző.
2012. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem a cukorbetegség tünetei. Egyik sem, de eg riasztó, amiket leírtál. Menj orvoshoz! Hány éves vagy? Fontos!
2012. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok, van a családban cukorbeteg, étvágyam nincs, szomjas vagyok sokszor, meg sürün járok pisilni, mielőtt szarul lettem volna mivel ez már két hete tart orvos leszarja , na szóval megettem egy nagy üveg mézet úgy 2 hét alatt...amit sosem szoktam...nemtudom mennyi lehet a cukrom....barátnőm ápoló ő mondta h vannak ilyen tünetei, a vérkeringés is rossz lesz tőle, vérnyomásom nagyon picit alacsony. egyébként holnap megyek vissza hogy vizsgáltatni szeretném ki magam !!!!!
2012. júl. 19. 18:21
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon cukrosan eszek mindent, stressz alatt is vagyok, tehát kialakulhatott, nem tudom, majd kiderül ....félek nagyon
2012. júl. 19. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha a cukros családtagod közelben van, mérjétek meg a vércukrod, vérnyomásod. Háziorvos engem is csak kioktatott...
2012. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tatám a cukros, de ő nincs a közelben....

Holnap úgy is elmegyek orvoshoz, ami leginkább idegesit az a hülye érzet a fejben, ahhoz tudnám hasonlitani mintha hirtelen vér szállna a fejembe egy picit, vagy ha felállunk le esik a vérnyomásunk megszédülünk na olyat érzek, de ülö helyzetben is :(

2012. júl. 19. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Válts orvost!
2012. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell bepánikolni, és főleg nem kell előre diagnózisokat gyártani!


Ez a fejfájás, meg szédülés, rossz közérzet és hasonlók lehetnek egyszerűen ettől a naponta változó időjárástól is. Tegnap még viszonylag normális volt, ma ismét 40 fok körül jár (mifelénk), vasárnapra pedig alig-alig lesz 23 is, vagy még annyi sem.

Még egy egészséges szervezetet is megvisel, ráadásul van aki a melegfrontra érzékeny, mások a hidegre, itt pedig most napok alatt vált hirtelen egyikről-másikra, aztán pedig vissza.


Mindenesetre menj el a dokihoz! Többet ér, mint ha csak itt és otthon parázol, és gyártod, gyártjuk a "mi van ha..." teóriákat.

2012. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is cukorbeteg vagyok 9 éves korom óta(1 éve).Nekem három tünetem volt:sok ivás, sok vizelés, fáradság.Szerintem menj el egy vérvételre ameddig nem késő, mert elvesztheted az eszméletedet ha magas a vércukorszinted.
2012. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!