Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori vizelési inger?

Gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés
Kétszer mérettem háziorvosnál éhomi vércukrot két egymást követő reggel, az elsőnél 5.4 a másodiknál 5.5 lett az eredmény, mégis gyakran járok wc-re, főleg esténként. Valakinél hasonló?

2012. jún. 26. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfáztál?
2012. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, az csak nem tartana egy hónapon keresztül. :D
2012. jún. 26. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy krónikus... Laborban voltál? Vizeleted nézték, mióta van ez a probléma?
2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ez a vércukor mérés volt, háziorvos nem látta indokoltnak bárminemű továbblépést. Egy kicsit már zavar mert óránként járok wc-re, nagy mennyiséget ürítek ilyenkor.
2012. jún. 26. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes háziorvosod van, semmiképp sem ártana egy teljes vérkép + vizelet ilyen esetben...
2012. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dietazol? En is rengeteget jarok + allando szomjusagerzetem van 3,5-4 litert tuti megiszok tavasszal is nemcsak nyaron. Nekem is jo a cukrom csekkolni szoktam:/

Dietaztam meg most is dietazom es azt figyeltem meg ha kevesebbet edzek tobbet iszom es szomjasabb vagyok de hA sokat eszem pl ballagas unnepekkor vagy nagycsaladi kajalas akkor nem is kivanok inni mer amugy is tele vagyok. Mennyit eszel?


,18 lany

2012. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!