Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? (lent)

Ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

Ez már háromszor történt meg velem.

Amikor olvastam vagy éppenséggel ültem vagy álltam, mindegy hogy mit csináltam hírtelen iszonyúan fáradtnak éreztem magam, úgy éreztem, ha most nem fekszek le aludni akkor itt esek össze a fáradságtól, olyan volt, mintha valami hírtelen leszívta volna az energiám. Ez normális?? Mi lehetett ez??

14/L



2012. júl. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Vércukorszinted rendben van?
2012. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de amikor még régebben mértük akkor nem volt vele gond.
2012. júl. 19. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez egyaltalan nem normalis.

Elmultam 30, sok atbulizott ejszaka van mogottem, de a ketnapos 'diszkok' utan sem ereztem soha, hgy ilyen hirtelen jott volna ram a faradtsag.


Eloszor beszelj a korzetivel, kerd hogy kuldjon egy teljes verkepre, esetleg vizelet vizsgalatra. Az ilyen labor eredmenyek kimutatjak, ha van valami lappango korsagod.

Ne a multbeli leletekre alapozz, hanem arra, hogy most mi van!

2012. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!!:)

Holnap mindenféleképpen elmegyek az orvoshoz.

2012. júl. 19. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legjobb megoldás. :) Remélem nem lesz semmi komoly bajod sem most, sem soha az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom.:)
2012. júl. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!