Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik ha valakinek...

Mi történik ha valakinek olyan szintű székletrekedése van, hogy már se a hashajtó (Hunyadi János víz, Dulkolax) se a be öntés nem segít?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 15:05
 1/6 anonim válasza:

k. nagy baj. az orvosok rögtön reagálnak. De szerintem ha orvos adja a beöntés akkor ami bemegy az ki is jön!

csukamáj olaj is sokat segít szerintem.

2012. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Táplálkozáson sürgősen változtatni, sok folyadék, főzelék, zöldségfélék, sok mozgás, Ferencz József víz reggel langyosan 1-1,5 deci, közben hasmasszázs. Persze az sem árt, ha elmész az orvoshoz.
2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem írtad hogy hány napja nincs. mert esetleg négy öt nap még nem probléma, de utána mar orvosi segítség is kellhet, mert elõfordulhat bélcsavarodás
2012. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bélcsavarodás is lehet a vége.Lehet hogy bélszűkület áll a háttérben amit több minden okozhat,crohn betegség,polip vagy rosszabb is.Gasztoenterelógushoz hamar el kell menni.
2012. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológust akartam írni.
2012. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! azt elfelejtettem le írni, hogy lisztérzékeny vagyok és 3 hónapja jöttek rá a fekélyes vastagbél gyulladásomra 2nap után már teljesen képes be állni a cucc úgy,hogy naponta vagy 15 alkalommal kell mennem Wc-re de csak nagyon kevés jön ki belőlem! Eszeveszett fájdalommal jár !
2012. júl. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!