Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több hónapon át tartó gyógysze...

Több hónapon át tartó gyógyszerezés után, székrekedési és ürítési problémáim vannak, milyen megoldásokkal enyhíthetném panaszaimat?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladás illetve mellhasi problémáimra szedtem erős gyógyszereket (pl medrol. stb) körülbelül egy fél évig! Miután meggyógyultam a székrekedési és ürítési problémáim továbbra is fent állnak! Az orvos azt mondta kb. fél év mire megszűnik. A kötelező gyógyszerek mellett asztma elleni gyógyszert illetve hörgőtágítót is szedtem. Használtam különböző gyógyszereket bélflórát, hashajtót! Enyhültek a panaszaim, viszont még mindig fent állnak! Az ülés is gyakran kellemetlen, viszket és fáj a végbelem, véres székletem is gyakran jelentkezik, Milyen gyógynövényeket ajánlotok amit bármely patikában megvehetek illetve a sok folyadék és zöldségbevitel mellé milyen tanácsokat tudtok adni? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 31. 23:38
 1/2 anonim válasza:
Én a sok folyadék és zöldség mellé inkább több gyümölcsöt és joghurtot javasolnék Neked. És patikában sokféle szer van erre, érdemes konzultálni a gyógyszerésszel, legtöbb esetben kitalálják, Neked melyik lenne a legjobb.
2012. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden nap igyál meg egy pohár kefirt, ha lehet saját magad készítsd házi tejből, ha erre nincs lehetőséged, akkor jó a bolti is. (gasztroenterológus javasolta nekem, antibiotikum szedése utáni hasonló problémákra)
2012. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!