Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Béres cseppet szedek 4 napja,...

Zsofi37 kérdése:

Béres cseppet szedek 4 napja, normális hogy szédülök, hányingerem van? Nem jobban kéne lennem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 11:17
 1/3 gyumike ***** válasza:
Lehet valamelyik összetevővel szemben érzékeny vagy. Elolvastad a tájékoztatót? Nézd meg rajta mik vannak feltüntetve mellékhatásokként. Ha ezek köztük vannak, akkor hagyd abba a szedését. Ha nem vagy tőle jobban, ha nem rosszabbul, akkor valószínűleg, nem is fog segíteni.
2012. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vagyok semmire alergiás,De ha ilyen tüneteim vannak egyértelmű már este sem szedem,mert akkor nem normális ezek szerint!.És így nehéz lesz dolgoznom.sajnálom hogy nem jó mert sok jót halottam róla.köszi a választ!
2012. júl. 21. 16:57
 3/3 gombitomi válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű a szédülés, és hogy azóta rendbejött-e? Nekem is hasonló problémám van. Spontán jön elő elég durva szédülés,hosszan tart és ha lefekszem, még rosszabb. Előre is köszi!
2012. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!