Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nappali alvas/szunya utan...

Nappali alvas/szunya utan iszonyatos hanyingerem van. A nap tovabbi reszeben is. Ez normalis? Mitol van?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteget dolgozom igy van, hogy neha ledolok nappal sziesztazni kicsit 4 es 6 ora kozott.Kb 1-1.5 orat alszom, de nagyon melyen, van hogy melyebben mint ejszaka.Viszont amikor felebredek olyankor egy iszonyatos hanyinger jon ram, rossz iz a szmban es nagyon szomjas vagyok.Mindez kitarjed a nap tovanni reszer is.Es barmit csinalok iszok, fogatmosok, nem mulik el.

Ha valakinek van otlete szivesem varom!

Koszi :)


2009. nov. 5. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

énezt ismerem, velem ez olyankor van, amikor éjszaka csak olyan 3-4 órát sikerül aludnom, és nagyon hirtelen kelek fel. olyankor mindig szabályosan megijedek, és felugrom,. mikor megszólal az ébresztő. és akkorvan az, h szédülök, meg émelygek. igaz nekem ez nemtart egész napig, kb csak a 2. kávéig :D

sztem veledis vmi hasonló lehet, írtad h sokat dolgozol, gondolom kipihenni sem tudod magad...a délután 1 másfél órás alvás meg nemelég. próbálj meg többet aludni délután.

2009. nov. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mas is erzi a problemat :)

Jo, majd megprobalok.

Azert ha valaki tudja az okat/ ellenszeret akkor dobjon 1 uzit

koszi :)

2009. nov. 6. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A rossz szájízt és a szomjúságot akár a cukorbetegség is okozhatja, de nincs összefüggésben a hányingerrel. Hányingered viszont lehet az alacsony vérnyomástól, ami viszont összefügg a kialvatlansággal.
2009. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi utolso.

Nemreg voltam diabetes vizsgalaton es kicsit alacsony volt a cukor...akkor lehet emiatt is.

Koszonom a valaszod! :)

2009. nov. 12. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet attól hogy egyszerüen ekkor dolgozik a gyomrod dolgozni es mikor hirtelen felébredsz (nem készült fel rá a gyomrod) nyitott a gyomorszájad es rossz lesz a szájízed. Nekem volt ilyen de hanyingerrel jart es minden egyes alvasnal.
2017. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!