Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma reggel óta amikor köhögök...

Ma reggel óta amikor köhögök akkor fáj a mellkasom. De csak reggel óta. és a hátam is fáj, nem tudom, hogy összefügg-e a kettő. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy szép vírusos megfázás (vagy valami hasonló) kezdete. Amikor H1N1-s akkor ment ez a nagy hisztéria éppen én meg rettentően betojtam amikor elkezdtem köhögni és fájt a mellkasom mellé. Másnapra olyan hurutosan köhögtem hogy beszélni nem bírtam. Harmadik nap, ki kellett hívni a mentőt mert este nem kaptam levegőt, a kórházban csak valami gyógyszert kaptam, megállapították hogy ez H1N1 és hazaküldtek, negyedik nap meg már röhögtem a gép előtt. Még legalább két hétig be voltam rekedve, de kb 4 nap alatt átment rajtam ez a "halálos" kórság. Vagy csal lehet hogy szerencsém volt hogy a komolyabb szövődményeket elkerültem. De ne aggódj, igyál egy Neo Citran-t meg még elalvás előtt is aztán holnapra lehet el is múlik! Én pl semmit nem vettem be csak paráztam akkor... Tiszta idióta voltam... Na, azóta nem nézek híradót! :D
2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
voltam*
2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ebböl lehet tüdö gyuszi ugyhogy menj orvoshoz.
2012. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!