Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek sokat szokott fájni a...

Akinek sokat szokott fájni a feje (frontoktól vagy mástól, migrénesen, vagy csak kicsit) mit tud tanácsolni?

Figyelt kérdés
Mi az amit ilyenkor esetleg nassol rá? Vagy vmi bevált módszer amitől elmúlik, akár gyógyszeresen vagy teszem azt agykontroll segítségével?

2012. júl. 23. 00:22
 1/6 sippara ***** válasza:
Néha fronttól, néha "csak úgy" van migrénem. Gyógyszerek közül Algoflex forte, néha egy, néha rögtön kettő. Egyébként sötétben, csendben fekvés, alvás, cukros italok. Mostanában (négy vagy öt éve van migrénem) már tudom, hogy mikor közeledik a fejfájás, ilyenkor elég egy algoflex egy nagy pohár limonádéval, de ha csak akkor jutok gyógyszerhez, amikor fáj, már megette a fene az egészet...
2012. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah, pont ez az én módszerem is, csak nekem még elég 1 algoflex forte is. Reménykedtem benne h van vmi humánusabb módszer is. Most egy Saridont vettem be, vagyis kettőt, de majdnem olyan mintha semmit nem ettem volna :S
2012. júl. 23. 01:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de az orgazmus a legjobb fájdalomcsillapító.. nem csak fejfájásra.. s lehetőleg minél több.. volt olyan, hogy egész éjjel nem tudtam elaludni a fejfájástól, hiába vetem be több gyógyszert is.. és az viszont használt
2012. júl. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsi korom óta migrénes vagyok(most is fáj a fejem), de frontokra is érzékeny vagyok emellé :D Csak fájdalomcsillapítót tudok ajánlani, amik nekem beváltak: Rubophen(sokkal jobb amúgy a paracetamol, de ez lehet egyénfüggő), és most vettem életemben először Advil Ultra Forte-t... már egyszer bevettem, és használt, egész jól, de a kóválygás érzésem megmaradt. :/

Agykontrollt felejtsd el az sz*rt sem ér, pénzlehúzós baromság....!!!!!!

Sötét szoba, pihenés, sok sok folyadék, alvás. Ez a végső eset.

2012. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik nekem vmiért a paracetamol nem annyira használ, viszont az ibuprofen hatásos, az orgazmust pedig tesztelés alá veszem. :)

Agykontrollal úgy vagyok h pénzt nem költenék rá de egyébként nyitott vagyok sok mindenre, úgyh ezt is próbáltam már amikor buszon ültem és nem volt nálam gyógyszer, elképzeltem h a fájdalmat rárakom egy felhőre ami aztán szertefoszlik vagy elúszik és kicsi fájdalomnál már kétszer elmúlt vagy 5 percre abbamaradt :O és már annak is örültem. XD

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 23. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájós vagyok. Érzékeny vagyok a frontokra, néha migrénem van. Ha menstruálok is sokat fáj a fejem, néha hidegebb időben olyan érzésem van, mintha "lehűlnének a csontok a fejemben". Frontokra általában nem szedek be gyógyszert, se a menzesz mellett jelentkező fejfájásra, már megszoktam és félek a túl sok gyógyszer mellékhatásától is. Migrénre nekem a szex vált be a legjobban :) vagy erős görcsoldó+fájdalom csillapító. Erre a csontos áthűléses dologra meg nagyon meleg víz vagy levegő+alvás. Nálam az iszok egy pohár vizet és jobb lesz dolog se válik be:S
2012. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!