Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Live! Miért van az, hogy...

Sony Live! Miért van az, hogy kezembe veszem a mobilom, és úgy érzem, mintha "lerázná" a kezem + migrénesen a fejem fáj?

Figyelt kérdés

Szóval...Tegnap vásároltam egy Sony Ericsson Live with Walkman mobilt. Minden működik rajta, tökéletes, tudom csatlakoztatni WiFire, géphez, minden kiválóan fut rajta, hívás közben nem recseg, meg hasonlók. (olvastam ilyen jellegű problémákat vele kapcsolatban és azért írtam is le ezeket.) de egyszerűen, kezembe veszem, és érzem, hogy elkezd zsibbadni a kezem. Nem lenne jó az aksia? + migrénes fejfájásom is van. :S Vagy csak szoknom kell a proci miatt? Ez az első ilyen jellegű telefonom.

(Ugyanolyan érzésem van, mint mikor erősítettek a szemüvegemen, és 2 hétig szünetmenetesen fájt a fejem.)

Most töltöttem fel 100%-ig az aksit, kezembe vettem és most is zsiborog a bal kezem. :S

Nem tudom mit csináljak... nem szeretném azt, hogy az epilexiám visszajöljön. :( [neurológikus betegség.] vagy, hogy a kardiológián kössek ki, mert a bal kezem nem érzem. :( Mit tanácsolnál? Esetleg Neked is voltak ilyen tüneteid már?


Ui.: Az mennyire lehet zavaró rám tekintve, hogy a routerrel szemben ülök 40 cm-re? (Mert gondoltam erre is, hogy ez miatt fáj a fejem a frontérzékenységem mellett.)

De a kezem zsibbadása a mobil miatt van ez 100%, mert még ilyen nem tapasztaltam napokkal ezelőtt csak tegnap óta.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 17. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
zsibbadt vagy.
2012. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez testhelyzettől függ. például ha fekszek, és elkezdek játszani, akkor a kezem egy idő után elkezd zsibbadni, és olyan fáradékonyságot érzek. tiéd nem tudom mitől van, de szerintem nem a wifi lehet a gond.
2012. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: Te meg bunkó. :D


második: igen igen nálam is így van, de, hogy ez mitől van, nem tudom. szerintem nincsen a telefonnak semmi baja sem, csak szoknom is kell még, meg most ez az időjárás is eléggé zavaros. :S a routert viszont letettem a földre, szerintem nem volt jó, hogy alig fél méter volt kettőnk között, de tuti, hogy a jelet 100%-osan adja lefelé, és a mobil is kiváló jelet észlel, ha rákapcsolok. :)

2012. ápr. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!