Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az, hogy mindig...

Normális az, hogy mindig sírok egy számon férfi létemre?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy kell érteni ,hogy bömbölök és nem is mások előtt. Csak olyan sok minden eszembe jut és nem is csak rossz dolgok , szóval nem is tudom. Csak annyira szomorú leszek és ilyen tanácstalanság érzésem lesz nemtudom miért.

( ja és voltam már depressziós és beteg is ha lehet ennek köze)



2012. júl. 26. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A lottóötösön én is sírnék.
2012. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik számon?
2012. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális, hiszen írod, hogy sokminden eszedbejut róla. Na meg attól, hogy férfi vagy, vannak érzéseid, megérinthet valami ugyanúgy, mint egy nőt.


Nekem is van olyan szám, ami beteszi a kaput, szintén emlékek miatt.

2012. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mi a normális, és mi nem. Egyfelől normális, másfelől 99%, hogy a depidet vagy nem kezeltetted, vagy csak egy ideig, aztán már kezdett jó lenni, és ott hagytad a frncba :) Neked kell tudni, hogy megéri-e még folytatni. Ha ez az össz "bűnöd", hogy sírsz egy számon, az önmagában tényleg semmi.
2012. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez nem össz "bűnöm" ... Jólvan a depit meg tényleg nem kezeltettem...
2012. júl. 26. 02:55
 6/7 anonim ***** válasza:

(nyilvánvaló volt, csak az nem, hogy bevállalod-e ;) )

Mindenesetre megfontolandó! :)

2012. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki férfi, hogy sosem sír! :) Neked is van lelked, pont az lenne a rossz, ha sosem sírnál, sosem engednéd ki magadból a rossz érzéseket.
2012. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!