Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi létemre nagyon sok...

Férfi létemre nagyon sok pattanásom/mitesszerem van az arcomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hitted, hogy csak a nők lehetnek nagyon pattanásosak? A bőrgyógyászhoz kell menni és ott ír fel valami gyógyszert rá.
2010. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiúk általában pattanásosabbak, mint a lányok. Mitesszer is előfordul. Szóval ez nem amolyan női dolog :)


De te azt írtad férfi létedre. Akkor már olyan 20 körüli vagy vagy idősebb?

Ebben az esetben ajánlott bőrgyógyászhoz menni, felesleges összevásárolni mindenfélét ami lehet nem is ér semmit.

Javaslom kérj időpontot a bőrgyógyászhoz ő könnyen tud segíteni. Kozmetikushoz is fordulhatsz ha annyira nem súlyos az eset, a mitesszereket el tudja tüntetni fokozatosan. Ha sok és makacs a pattanás akkor bőrgyógyász jobb választás.

2010. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem pattanásos lenni, és kb. 16 éves koromig minden kencét kipróbáltam, de egyetlenegy dolog segített tartósan: a kamillatea!
2010. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, a férfiak/fiúk általában pattanásosabbak, mint a lányok. Ha pedig a korod miatt írtad így, akkor akár hormonális proléma is lehet, hiszen egy 30-40 éves férfinél nem éppen normális a pattanásos bőr. Az lesz a legjobb, ha felkeresel egy brgyógyászt.
2010. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tutujka ***** válasza:

Ma már nem szégyen ha egy férfi kozmetikushoz jár.

Szerintem próbáld meg.

Elég jól helyre teszik a bőröd.

2010. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden este babaszappannal mostam az arcom, ettől elmúlt, gondolom szárította. Mármint a pattanást. A mitesszerre tényleg kozmetikus, esetleg mitesszertapasz, attól függ, hol vannak..
2010. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!