Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozza az extrém sokkos...

Mi okozza az extrém sokkos álmaimat, és hogyan tudom leállítani őket?

Figyelt kérdés
Az egyik éjszaka alvás közben hirtelen azon vettem észre magam, hogy teljesen lebénultam, nem tudtam se mozogni, se beszélni, csak nagyon lassan lélegezni, és gondolkodni, de nagyon szorongó érzés volt, és halálosan megrémültem. Már már halál közeli élményem volt, furcsa dolgokon kezdtem gondolkodni, és hirtelen magamhoz tértem, és 5 percen keresztül csak lihegtem. Ezután csak vagy fél órával tudtam újra nyugodtan visszaaludni, többedik próbálkozásra, mert utána többször előfordult, hogy miután elkezdtem visszaaludni, újra ezt a zsibbadó blokkolást éreztem magamon. Ez azóta már kétszer meg is ismétlődött, és nagyon félek, hogy ennek lehetnek komolyabb okai és következményei. Azóta se tudom, hogy csak álom volt, vagy valóság az a bénultságérzés. Ha valaki tudna segíteni nagyon megnyugtatna.

2012. júl. 30. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt alvásparalízisnek nevezik. Ennél ijesztőbb is tud lenni de ne aggódj "ártalmatlan". Valaki hallucinál is hozzá. Ajánlom, hogy olvas utána googlen. Elég érdekes, és hát igen, nem épp kellemes. :)
2012. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz, azért nyugtató volt ez az infó :D
2012. júl. 31. 00:12
 3/3 anonim válasza:
szia én is ilyenben szenvedek sajnos meg mindentől félek :(
2012. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!