Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan készültök fel az...

Hogyan készültök fel az extrém -20, -25 fokos hidegre?

Figyelt kérdés
Többfelé is lehet az országban ilyen hideg a következő napokban reggelenként. Valljuk be ez azért nem épp szokványos.
2012. febr. 2. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem megyek ki
2012. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, van itthon pálinka :D
2012. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért van ez most így túlmisztifikálva. A csapból is ez folyik.

Ha nem is minden évben fordul elő, de nem egyedi, hogy télen pár napig ilyen qva hideg van. Én is utálom, de majd túléljük ezt is.

2012. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök,hogy nem Magyarországon élek.
2012. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Áh, egyrészt nem lesz olyan hideg Mo-n. Másrészt meg ha lesz is, nem tudom, miért kell olyan nagy ügyet csinálni belőle. Éltem már Finnországban is, jelenleg ismét Magyarországon lakom. Finnországban minden teljesen ugyanúgy zajlik, mint -10 fokon. Egyszerűen fel kell öltözni, és uccu ki a szabadba!

Csak az a fontos, hogy sapkát mindenképp kell húzni, mert kikopaszodsz, illetve ha megfagy a hajad, ne érj hozzá, mert letörik. Nekem már fagyott meg :D Sőt fagyott a talpbőröm jéghez, mikor szauna után meztelenül csobbantam a jeges tóba. Aztán vissza a szaunába. Akkor sem volt melegebb -30 foknál. Naés! Fel kell öltözni és kész.


24L

2012. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
En sem magyarországon élek és itt már napközben a -10 es -15 fok van!De semmi extrém,mert a gyereknek is ki kell mozdulni,mert egész nap a lakásban biztos a sirba kergetne!Ha annyira fázos vagy veggyel fel si nadragot azon biztos nem visz át a hideg!Mert én is azt vettem a kislányomnak!De ö amugy sem csinál belölle tragediát,mert a kesztyüt sem karja felvenni!
2012. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sínacim nincs, de vastag harisnyám igen. Azt veszem a farmer alá. Gondolkozom a dupla zoknin is. :)
2012. febr. 3. 00:07
 8/19 anonim ***** válasza:

38 évem alatt sokszor éltem át télen - 20 fokokat.

Ez nem egyedi eset..Tavaly télen Szécsényben - 19 fok is volt..Magyarországon jellemző a nagy hideg..Nem is értem miért van így nagy dobra verve..

Mondjuk ha - 50 fok lenne akkor megérteném a nagy hírt..


Egyébként amikor gyerek voltam volt olyan tél,hogy az autókat teljesen betakarta a hó,és csak kis dombocskákat lehetett látni.Vagy volt olyan,hogy vidéken voltunk,és térdig süllyedtünk a hóba--

2012. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vidéken persze simán előfordulhat -20 fok vagy hidegebb, főleg völgyekben, de sík vidéken nem igazán jellemző, különösen nem a fővárosban. Én is megértem 29 évet, de csak '87-ből emlékszem hasonló hidegre.
2012. febr. 3. 00:13
 10/19 anonim ***** válasza:
én abba gondoltam bele,hogy aki kint alszik,az hogy készül fel erre:(
2012. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!