Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger, fejfájással milyen...

Hányinger, fejfájással milyen orvoshoz forduljak? Ugyanis a háziorvosom semmilyen kivizsgálásra nem küldött el.

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta áll fenn a panasz?

Ez akár a kimerültség, feszültség jele is lehet csupán.

Sőt, nekem konkrétan akkor volt ilyen, amikor rossz párnát vettem, reggelre elég ramatyul voltam.

Amíg nem olyan komoly a helyzet, nem is fogja, és nem is kell komolyan venni.

Ha már hetek óta megállás nélkül érzed ezt, menj vissza. Ha bámri más panaszod van, írd fel hogy ne felejtsd el.

Egyébként nem könnyű jó orvost találni, én fél éve várok az immunológiára autoimmun gyanúval, mert lesz@rnak azokon a szakrendeléseken amik kellenek hogy eljussak az immunológiára.

2012. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 1 hete van hányingerem, a fejem már régebb óta fájdogál. 20 éves vagyok egyébként.
2012. aug. 2. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Mértél már vérnyomást?

Ha magas, akkor azt is el kell mondani az orvosnak. Vagy a magas pulzust.

Ha viszket az orrod, vagy zsibbad a bal kisujjad :)

Bármi furcsát érzel, szólj neki, mert ebből a két tünetből nem lehet semmire következtetni. Pláne ha még tanulsz, az összes kedves orvos azt hiszi hogy csak lógni szeretnél.

Ha nagyon nem akar megvizsgálni, válts orvost, esetleg végeztess a saját szakálladra vérvételt.

Mást nem tudsz tenni, tudom milyen ez :)

2012. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy magándoki... A körzeti doki sehová nem fog elküldeni, csak ha már haldokolsz (talán akkor sem -.-') mert ki van adva nekik, hogy csak nagyon kevés embert küldhetnek tovább, minél több beutalót írnak ,annál jobban le vannak cseszve (arról nem bszélve, hogy nem érdekled az orvosokat, úgy általában, meg senki más sem.)

amúgy más tüneted nincs?

(Nekem 6 éve olyan fejgörcseim vannak, hogy sokszor azt hiszem belepusztulok, de az idióta doki nem volt képes sehová továbbküldeni)

2012. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!