Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SEGÍTSETEK MI LEHET EZ?

SEGÍTSETEK MI LEHET EZ?

Figyelt kérdés

Aludtam az éjjel talán 2 órát....

Folyton ha elaludnék felijedek, hogy erős légszomjam van, meg mintha ráülnének a mellkasomra. Olyan érzés mintha nem kapnnék levegőt, ha felkelek járok egyet akkor jobb. Most délután próbáltam aludni, mert nagyon fáradt vagyok, de megint nem sikerült. Rossz érzésem van..


Szerintetek mi lehet ez?


23/L



2012. aug. 4. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem a melegtől van. nekem is előfordul, de csak ilyen meleg időben.
2012. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Áhhh, sose volt bajom a melegtől, iszonyat rossz érzésem van a mellkasomban
2012. aug. 4. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet pánikbetegség.

[link]


Vagy arról tudsz hogy horkolnál? Lehet Osas.

[link]

2012. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
érzés vagy fájdalom?
2012. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végülis fájni, nem fáj de nagyon kellemetlen, mit csinálok, hogy ha este sem megy, mivel délután nem ment az alvás sehogyse... pedig mondom nagyon fáradt vagyok
2012. aug. 4. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás tünet is a fentieken kívül, de jobb lenne ha orvoshoz mennél, met a légszomj az nem játék, súlyosabb oka is lehet.
2012. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán ezektől fulladsz:

[link]

2012. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt bajom, az allergiával, bár pár hete minden este eldugul az orrom, tüsszögök, az orrcsepp s elmúlik.

Az a baj hogy csak kedden tudok dokihoz menni...

2012. aug. 4. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy eddig nem volt, most lehet allergiád, a tüsszügés, orrdugulás, fulladás is attól lehet.

Ne orrcseppet használj, mert az egy idő után még nagyobb orrdugulást csinál, hanem sós vizes orröblítést. és próbáld ki, hogy nem iszol tejet egy darabig, tejterméket.

2012. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Van itthon sterimár tengervizes orrspray, az jó??? Tejet nem szeretem, :D azzal nem lesz gond,


De az allergiától, komolyan igy lehet fulladni??

2012. aug. 4. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!