Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kezemen seb van és gennyedzi...

A kezemen seb van és gennyedzik, nem tudom hogy áramütéstől vagy vasalástól van e? Segítsetek!

Figyelt kérdés

az történt hogy vasaltam .és kicsit hozzám ért a vasaló!Megsem néztem hogy hol. Utánna törölgettem a port,és a monitor a számitógép monitorjának háta mögött törölgettem,nem éreztem hogy megrázott volna. mikor végeztem akkor leültem és akkor éreztem hogy fáj a kezel. nagyobb területen lejött a földő bőr,és gennyedzik is.Nemtudom mitől lett. lehet vasalótól?mert hozzáértem. De arra gndoltam hogy lehet hogy a monitor megrázott?mert igy visszagondolva mintha kicsit melegséget éreztem ahol most a seben van,de lehet csak hozzáért a monitor!Megnéztem az aljánál vagyis a hátuljánál van lemez,és megnéztem fáziskeresővel azt mutatta hogy van benne áram!Másik kezemmel is töröltemde azon nincs sérülés!Megijedtem!


Ha tényleg vasaló okozta akkor miért nem piros csak gennyedzik?miért lett olyan mintha vizhólyag kipukkant volna,10perc alatt nem lessz vizhólyag nem?


2009. jún. 24. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hólygos akkor a vasaló volt,csak épp nem vetted észre, van ilyen. titpikus hogy először piros, aztán vízhólyagosodik, ami majd felszívódik, aztán besebesedik és végül eltűnik. az áramütét érezted volna, mert az izomrángással is jár. nyugi, meg fog gyógyulni.
2009. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm már megnyugodtam tényleg vasaló volt az ok,és én:)
2009. jún. 25. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!