Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek az orromon...

Mitől lehetnek az orromon kisebb hajszálér repedések?

Figyelt kérdés
A napokban vettem észre, hogy az orromon néhány hajszálér elpattant. Vagyis kis piros csíkok lettek. Szinte alig lehet észrevenni, de eddig nem volt és félek, hogy majd több is lesz. Nem tudja valaki mitől lehetnek? Semmi különöset nem csináltam mostanában.
2012. aug. 4. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bor? :D
2012. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Lehet hormonális oka, nálam a fogamzásgátló szedésekor jöttek elő arcon és itt-ott. Lehet örökletes, mert eleve gyengék a hajszálerek. Lehet a kettő együtt, ahogy nálam is volt. Idegesítő tudom, én sok C-vitamint szedek évek óta, mellőzök minden hormonális tablettát és szerencsére nem jött elő több erecske az orr környékén. Azóta kezeltettem is, szépen elhalványultak. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!