Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénesek! Kitapasztaltátok,...

Migrénesek! Kitapasztaltátok, hogy mi okozza a migréneteket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az időváltozás, most a nagy meleg, de néha csak gondol egyet a fejem és szenvedhetek napokig :S
2012. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem 4 éve nem volt,erre tegnap,bumm,még ma is fáj a fejem....
2012. aug. 7. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, ha már gépezni tudsz akkor nagyon nagy baj nem lesz:) Szerintem neked is az idő tett rá, most sok ismerősöm panaszkodik ugyanerre.
2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,nekem szerencsére másnap csak úgy fáj,de tegnap eléggé durva volt....akkor megint az idő számlájára írható:)
2012. aug. 7. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Időváltozás, kialvatlanság vagy túl sok alvás, alkohol, zsíros kaja, csoki, sok folyadék, kevés folyadék, szóval szívás de nekem nagyon sok minden...
2012. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Időváltozás, és stressz.
2012. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stressz.nagy meleg.
2012. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség, de ahogy én megfigyeltem... mikor huzamosabb ideig nem iszok alkohol, pl. több hónapig, migrénem is ritkábban van, sőt egyáltalan nincs, ha nem iszom. Mikor iszom gyakrabban.
2013. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!