Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sólámpának vannak valamilyen...

A sólámpának vannak valamilyen jótékony hatásai az emberre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmilyen jótékony hatása az emberre. Hogyha ezért szeretnél sólámpát és nemcsak azért, mert szép, akkor inkább sópipát ajánlanék helyette. Nekem is az van.
2012. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
3 db sólámpánk van, már nem emlékszem at árukra, mert elég régen vettem, de olyan 2000 Ft körül volt darabja, sómécsest si kb ilyen áron vettem egy ajándékboltban, ebből lehet kapni silányabb minőségűt és olcsóbbat áruházakban, de olyat nem szabad venni.
2012. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.Én éppen allergiás szezonomban vagyok,és világító sólámpa mellett valahogy elég jelentősen tompulnak a tüneteim(orrviszketés,orrfújás),pedig nem hiszek ezekben.
2012. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En valahol olvastam ionizalo hatasa van,en is most vettem,majd kiderül,ja es allitolag hangulatjavito.
2012. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 eric_one ***** válasza:
A himalájai sólámpának színterápiás hatása van. Átvilágítva narancssárgás a színe, köszönheti mindezt a vasoxid (rozsda) tartalmának. Tehát kellemes, nyugtató fénye van. Légúti problémákra nem hatékony, inkább dekorációs célokra használják. De tény hogy van körülötte egy ilyen misztikum, és sok zöldséget írnak róla hogy mi mindenre jó. Elnyeli az elektorszmogot, meg hasonlok badarságok, melyekről soha semmilyen tudományos beszámoló nem hangzott el. De kitalálták hogy eladják jó pénzért.
2012. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 eric_one ***** válasza:

11-esnek!


A sópipa hatóanyaga is a sóbányából származik, ugyanakkor kevés benne az a piciny szemcseméret, amely átjut a szűrőn, illetve igazi gyógyhatása csak magának a teljes mikrobiológiai aeroszolnak van, amelyet természetes vagy mesterséges sóbányák klimatikus gyógyközegében tapasztalhatunk! Nem véletlen hogy a bányákban is csoszogtatják a vendégeket hogy felverjék azokat a mikrónyi méretű sószemcséket melyek bejutnak a tüdő legmélyebb pontjaiba.

2012. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!