Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy mindig fáradt...

Normális, hogy mindig fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Napi 5-10 órát dolgozom(szabadnap nélkül) változó! Az alatt általában el fáradok fizikailag (sokat kell futkorászni, nagyon meleg van, stb...). 8-10-12 órát alszok! Az étkezésem normálisnak mondható. De mégis mindig fáradtnak érzem magam, mikor fel kell kellemi, már akkor azt várom, hogy mikor aludhatok már megint. Kellen esetleg valami vitamint vagy ágyványi anyagot szednem (C-vitamint szedek)? Amugy az erőnlétem jó!

Segítsetek, ha tudtok! Légyszives

24L


2012. aug. 11. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális, de én is az vagyok. Ráadásul én nem is dolgozom. Nekem még erőm sincs. Magam is tanácsokra várok.
2012. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vashiány okozhat ilyen fáradságérzést. vagy próbálj ki egy jobbféle multivitamint, és ha van egy kis szabadidőd, akkor mozogj valamit.
2012. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!