Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Krónikus fáradtság mitől lehet?

Krónikus fáradtság mitől lehet?

Figyelt kérdés

Voltam a háziorvosomnál, elküldött vérvételre, tökéletes lett az eredmény.

Mégis felkelek 7-8 óra alvás után, és legszívesebben egyből visszafeküdnék. De hiába, mert ha többet alszok, akkor is nagyon fáradt vagyok.

Heti 3x biciklizek 40 percet, de egyre kevesebb erőm van hozzá, az izmaimban is érzem, hogy tiszta gyengék, mintha azok is fáradtak lennének.. :)


Szóval mitől lehet ez? Egészségesen táplálkozok, még pluszba szedek multivitamint is, estére szellemileg és fizikailag is lefáradok.


17/L


2012. aug. 13. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve mióta ilyen fáradt vagyok, kicsit mintha rosszabbul látnék. Nem olyan tisztán. Amúgy szemüveges vagyok és évek óta nem rosszabbodott a szemem.
2012. aug. 13. 10:59
 2/9 Robi.88. ***** válasza:
100%
Hm ez érdekes ha elvileg minden rendben van, kaja vitaminok mozgas stb, akkor már csak egy osszetevo van mégpedig az alvás amivel sztem gondod lehet. Lehet nagyon felszínesen alszol. Nem volt környezet változás,esetleg vmi stresszet okozó dolog az életedben?
2012. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmi, próbálok stresszmentesen élni.

Szerintem mélyen szoktam aludni, nem kelek fel éjszakánként sem.

2012. aug. 13. 11:03
 4/9 Robi.88. ***** válasza:
100%
ha nem volt semmi valtozas és jol is alszol akkor nem tudom, meg ugye a vérkép is jo volt...
2012. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régen vashiányos voltam, mert nagyon sok vért vesztettem menzesz alatt, de ez most már rendbe jött.. A háziorvosom sem tudott másik orvoshoz irányítani, azt mondta, hogy majd keressem fel 1-2 hónap múlva, ha még mindig ez van..
2012. aug. 13. 11:09
 6/9 Robi.88. ***** válasza:
100%

vár a csodára remek:D

Lehet szedj megint vasat, kalciumot, legalabb 1000 mg C-vitamint. Tényleg kajálj egészségesen napi 5-6 alkalommal:)

pusz

2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5x eszek egy nap, fogyókúrázok, de nem ész nélkül. Dietetikus állította össze az étrendemet, elég szénhidrátot eszek, szóval energiám is van elég, csak valahol jó mélyen eldugva.. :D
2012. aug. 13. 11:22
 8/9 Robi.88. ***** válasza:
100%
Akkor te egy nagyon különleges lány vagy:) am grat h igy csinalod:)
2012. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, köszi :P
2012. aug. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!