Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám ezt szupergyorsan...

Hogy tudnám ezt szupergyorsan elmulasztani?

Figyelt kérdés
Edzőtáborban voltam egy hétig, napi 3 edzéssel. Nagyon kicsinált, és mikor hazajöttem, csak egy nap pihenő volt, majd ismét egy kemény meccs. A meccs végén már éreztem, nincs minden rendben. Ahogy lejöttem, fájt mindenem, szédültem, gyenge voltam. Öltözés, hazaút. Hazaértem, és ugyanez még mindig, egy kis lázzal. Azóta (két napja) már csillapodott. Nem vagyok gyenge, csak néha fájdul meg a fejem, viszont a torkom nagyon fáj. Hogy tudnám ezeket elmulasztani HOLNAPRA? Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 14. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Strepsils, mindenféle gyógyszer van, de az emberi szervezet nem úgy működik, hogy 1 nap alatt elmúlik az ilyesmi.


Viszont én a helyedben mindenképpen elmennék egy kivizsgálásra. Nem ijesztgetésből, lehet, hogy semmiség ez, de jelenthet rosszat is.

2012. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, túlhajtottad magad, ilyenkor a szervezet pihenőre küld, kaptál egy kis torokgyulladást, hogy egy időre kivond magad a forgalomból. Jobb lenne ha pár napot pihennél, menj el a háziorvoshoz, majd ő megmondja mit kell tenned.
2012. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ebből valószínűleg kivizsgálás lesz..
2012. aug. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!