Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most kezdtem el edzeni, de a...

Most kezdtem el edzeni, de a karommal tolni nem tudok. Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
nem rég kezdtem el edzeni, először nagyon nagy izomlázam volt és görcsölt a karom, a második edzésnél elmúlt de kinyomni magam 1x sem tudom mert ha tolásról van szó a karom teljesen elgyengült.Tudok csinálni jó pár fekvőt de most 1-etsem sőt örülök, ha egy üveget magam fölé tudok emelni és ez az első edzés óta van. Miért van így elerőtlenedve? És azt se hiszem, hogy megerőltettem magam, mert kicsi súlyokkal csináltam mindent.
2012. aug. 14. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Szia! En ugy gondolom egy eros edzes utan az izomlaz normalis reakcio, de sem a gorcs, sem a tulzott erotlenseg nem normalis reakcio. Valoszinuleg barmennyire is ovatos voltal, valamilyen serules tortent. Azt mondjuk nem irtad mennyi ideje vagy ilyen erotlen. Ha tobb mint 2 napja akkor mindenkeppen menj el sportorvoshoz, mert ez lehet vmilyen izom vagy ideg serules. Egyreszt fontos lenne az akut problema kezelese is, masreszt lehet hogy erzekeny a karod, es jobb elore tisztazni hogy majd edzesnel mire kell fokozottan figyelned hogy elkeruld a serulest.
2012. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már rég ilyen legalább másfél hete, köszönöm a választ. Arra nincs lehetőség, hogy magától helyre jön?
2012. aug. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!