Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek ha lehet! Nem vagyok izzadós de mégis büdös vagyok de csak akkor ha olyan fölső van rajtam aminek ujja van. Atlétában vagy akármilyen ujjatlan fölsőben nincs semmi probléma. Télen is nyáron is ez van! Rendszeresen fürdök és dezodort is használok! Már több fajtát kipróbáltam de mindíg ez van! Alig merek felvenni pólót vagy akármilyen más fölsőt ami zárt!

2012. aug. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak, akik a legnagyobb higiénia ellenére is erősebb testszaggal vert meg a sors, sajnos nem hiszem, hogy lehet változtatni érdemben. Nem tehetsz róla.
2012. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2012. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a paramétereim nem vágnak a témába, már elnézést
2012. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ezt nem ugy kell elképzelni hogy büdös vagyok és nem lehet mellettem meglenni! Én érzem magamon de ha valakit megkérdezek akkor nem mondta még senki hogy büdös vagyok csak engem zavar és lehet nem is olyan vészesen " van szagom " :) Ha engem kérdeztél akkor 27 éves nő vagyok!
2012. aug. 15. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!