Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utal ez a jellegű szédülés?

Mire utal ez a jellegű szédülés?

Figyelt kérdés
Kb fél éve tapasztalok egy éjszakai intenzív szédülést, akkor pont antibiotikum kúran voltam és betudtam mellékhatásnak. Csak akkor ha feküdtem és csak éjjel, azt is csak akkor ha megfordultam, és az volt fura benne, hogy nem az a szédülés amikor érzem hogy el is ájulhatok, hanem mint amikor gyerekkoromba megforgattak a nagyobbak vagy épp én forogtam és utána úgy forgott a világ, és ugye az vízszintes körkörös forgás volt, na ez is körkörös de függőleges. Rá kérdeztem a dokira aki azt mondta mivel ülő munkát végzek a gerinc miatt van, és hogy csak éjjel van egyenesen a gerincem innen jön, és hogy amíg nem olyan durva nem igényel különösebb kezelést, és a kellemetlenségen kívül mást nem okoz. Oké elengedtem. Viszont pár napja ugyanez a szédülés jelentkezik napközben is ha egyet fordulok, hajolok, leülök, felállok vagyis minden hirtelen mozdulatnál. Volt még így valaki?

máj. 15. 20:09
 1/3 robetko ***** válasza:
Én nem.
máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Negyven fölött már akár normálisan is előfordulhat, de egy kivizsgálás nem árt.
máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belső fül-eredetű probléma is lehet. BPPV-re keress rá, itt is sokszor kitárgyaltuk már szédüléles kérdéseknél.
máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!