Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Help me! HOgyan aludhatnak el...

Help me! HOgyan aludhatnak el konnyeben? Nektek mi valt be? Csak forgolodom az agyban es nem tudom hogy mit csinaljak. Hazi praktika vagy barmi ami nektek bevalt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Rádiót hallgatok.
2012. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Keresek valami olyan filmet vagy sorozatrészt, amit már egymilliószor láttam és tudom kívülről.

Vagy valami rendkívül unalmas könyvet.

2012. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én olvasok az ágyban vagy zenét hallgatok.

Vagy van a macskagyökér tea. [link]

2012. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam hogy kinyitom az ablakot, rákönyökölök a párkányra és nézem a csillagos eget vagy csak a utcán néha elhaladó embereket, kocsikat, 1-2 óra után (az idő gyorsan telik) már simán eltudok aludni
2012. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ezt leginkább nyáron lehet megcsinálni
2012. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Lefekvés előtt inni szoktam egy pohárnyi vörösbort vagy citromfű teát ez a legjobb "házi patika". Ráadásul a mindkettő nagyon egészséges (gondolok itt a vérkeringésre, szívműködésre...) tehát kettő az egyben! Próbáld ki, remélem tudtam segíteni!
2012. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vladislav83 ***** válasza:
Próbálj meg relaxalni pl. kellemes zenével vagy valami vezetett meditacioval, kiegeszitonek pedig használj melatonin 3 mg taplalekkiegeszitot. Tutira működik.
2012. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os válasza nagyon jó,annyival egészíteném ki,hogy a citromfű mellé nagyon jó a levendula,tehát ez ebből a keverékből főzött tea.

4-5-ös módszere pedig gyönyörű.:)

Remélem segítettem!

2012. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) 4-es mikor nyaralni voltunk Baján én is nagyon sokat csináltam ezt. :) De sajnos itt falun lakom, és csak az ordítozó kocsmából hazatérő cigányokat tudnám nézni illetve hallgatni. :)
2013. aug. 25. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt nem tudom kihagyni! Nálatok nincs csillagos ég!
2013. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!