Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős, hurutos köhögésre...

Erős, hurutos köhögésre valami szer? (Lehet gyógyszertári, vagy bármiféle ház praktika)

Figyelt kérdés
Holnap el kell mennem erdei iskolába (anyukám úgyse engedi meg hogy itthon maradjak), de rettentő rosszul vagyok. Csütörtökön nem aludtam egész éjszaka mert a manduláim be voltak dagadva (talán gyulladva is) és a torkom szó szerint égett. Rettentően fájt de pénteken mentem suliba. Bevettem valami szopogatós tablettát amitől elmúlt a torokfájás de most két napja elkezdett ez a váladék termelődni és ma úgy keltem fel hogy alig kaptam levegőt. Száz százalék hogy ez ilyen vírusos megfázás mert az egyik barátom fertőzött le akinek ugyanilyen tünetei voltak. Nagyon rosszul vagyok (lázam nincs mivel nekem az sosincs), fáj a fejem, a mellkasom a sok köhögéstől, meg úgy kb mindenem... Milyen szerekkel/praktikákkal tudnám elérni hogy holnapra jól legyek?
2012. máj. 13. 07:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
házi*
2012. máj. 13. 07:31
 2/14 anonim ***** válasza:
ambrobene, vagy hogy írják...az nyákoldó, nekem bevált
2012. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup. Remélem hamar rendbe jössz, de ha tényleg rosszul vagy, maradj otthon, győzd meg anyukádat valahogy.
2012. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel sose vagyok lázas ezért ő mindig csak annyit mond: Nincs semmi bajod! (És elküld a suliba)
2012. máj. 13. 07:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A vírusos torokgyulladás nem jár lázzal, csak a bakteriális. Kérd meg anyukádat, főzzön neked karamelles vöröshagyma teát, és azt kortyolgasd melegen.
2012. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohh szegénykém! Ha gyógyszertárit szeretnél akkor szerezz be valamilyen szopogatós tablettát és köptetőt!


Otthoni módszernek ajánlanám a sós vízzel való öblögetést, ez segít feloldani a váladékot, illetve igyál sok hagymateát és ami a legfontosabb, próbáld kiköpni a váladékot, h minél előbb kitisztulj!!!!

2012. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha fáj a mellkasod a köhögéstől akkor jobb lenne ha holnap reggel orvoshoz mennél, az se lenne jó ha elfertőznéd az erdei iskola összes lakóját, ezt anyukádnak is meg kellene értenie.
2012. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Stodal szirup, a legjobb mindenféle köhögésre.
2012. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom amit csak lehet. Anyukámnak még mondogatom hátha megérti, hogy nem áll szándékomban mindenkit lefertőzni. Egyébként már neki is elkezdett fájni a torka, szóval gondolom eléggé fertőző lehet.
2012. máj. 13. 08:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Végül itthon maradtam, de ha majd javul a köhögés azt mondták mehetek utánuk. :)
2012. máj. 14. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!