Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbadhat a bal kézfeje...

Mitől zsibbadhat a bal kézfejem és jobb lábfejem egyidejűleg?

Figyelt kérdés
Voltam neurológusnál, csináltak koponya CT-t, MRI-t, nem találtak rendellenességet. Nagyon kellemetlen ez a bizsergés, főleg fekvő helyzetben. Esetleg valami kardiológiai probléma?

2012. aug. 15. 08:43
 1/4 anonim válasza:
szerintem elaludtad mert nekem is volt ilyen és nem volt jó masszírozd sokat az segít!!
2012. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már 2 hónapja tart. :S
2012. aug. 15. 08:53
 3/4 anonim válasza:

Vagy lehet, hogy a gerincoszlopodnál van valami. Nekem is volt, elzsibbadt a bal karom, érzéketlen volt, és az egyik nyaki csigolyám mellett is bizsergő érzés volt. Utána elmentem Dr. Do Thanh Kiemhez, és egy kezelés alatt rendbe hozta, és azóta nincs is semmi gondom.


[link]


Itt van az elérhetősége, tudom, elég drága, de szerintem megéri. És ő egy rendes orvos, nem pedig vmi kontár sarlatán.

2012. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam Kiem dokinál :D nagy arc, és meggyógyította (tünetmentessé tette) anyukámat, akinek több gerincsérve is van. Volt anno, hogy fél évig ágyban fekvő volt, annyira fájt a dereka, háta, lábába sugárzott a fájdalom. Akkor került kapcsolatba ezzel az emberrel, és azóta is jár hozzá fél évente kb.
2012. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!