Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez is pánikbetegség vagy mi...

Ez is pánikbetegség vagy mi lehet? (megy a kéz)

Figyelt kérdés

1,5 hónapja voltunk sürgösségin olyan tünettel,hogy szorított szúrt a melkasom és gyakran tört rám heves erős szívdobogás..aztán nemtaláltak semmit..volt EKG,vérvétel,vérnyomás stb...nemtaláltak semmit..

Gyanítottam hogy pánikbetegség vagy tünet de megnyugodtam hogy testileg semmi bajom ezért heves szíverrés szorító melkas tüneteim elis multak..De viszont ha nem mozgok és lefekszem az ágyban pl. akkorérzem ahogy lüktet a szívem és nemtudom elterelni a gondolataim róla..ezért szorongok is :SS meg néha beszúr a bordáimnál de ez meg talán idegbecsipődés vagy nemtudom de ezcsak ha úgy mozdulok akkor jön elő pár percre..Még ezsem érdekelne annyira csak most hogy lehült a levegő egyből olyan a kezem és a lábfejem mint a jégverem..najó azért azt nem de elég hűvös :SSS olvastam valahol hogy ez lehet stressztől is de nemtudom:SS

Szerintetek ez pánikbetegség?? vagy mivan velem??:/

az értelmes válaszolóknak előreis köszönöm!!!meg a kéz!!


2012. aug. 15. 22:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
F/19
2012. aug. 15. 22:27
 2/16 Ilyent ***** válasza:
88%
igen
2012. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon rágörcsölök mostanában..Anyám is aztmondja hogy csak beképzelem mert akkor nemtaláltak semmit..elis hittem csak a bal oldalamon ez a szúrásféle érzés előjött...

és a hideg kéz lépfej is ezmiatt lehet akkor??mert ahogy hűvösebb kicsit az idő nekemmár nagyon hideg..legtöbbszőr főleg a lábam..ezis idegesít..próbálom magam lekötni de ha csinálokis valamit mindeig ezen jár az eszem... meg mindenféle rossz gondolatok jönnek..Tisztában vagyok azzal hogy sokat beképzelek!

2012. aug. 15. 22:43
 4/16 Ilyent ***** válasza:
100%
De a haláltól félsz ugye?
2012. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen:/
2012. aug. 15. 22:53
 6/16 Ilyent ***** válasza:
100%
És magadban is sokat beszélsz ugye?
2012. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

vagyis hát..mióta montad hogy nemszabad a haláltól félni és magamban beszélni azóta vhogy jobbanis éreztem magam..

(mert tettem már fel itt kérdést és válaszoltál is)

Csak mostanában azért kezdtem ujra félni mert hideg kéz és lábfej keringési problémais lehet :S

2012. aug. 15. 22:55
 8/16 Ilyent ***** válasza:
De azzal hogy hideg a kezed vagy a lábad minek kell foglalkozni?
2012. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ha figyelek rá akkor nembeszélek de van hogy csakúgy aztveszem észre hogy mondom a magamét xDD

ez a legrosszabb,hogy észreseveszem..persze csak ha egyedül vagyok..és mostanában elég sűrün.

2012. aug. 15. 22:58
 10/16 A kérdező kommentje:

hát mert eztsem szabodd volna de én utánnaolvastam..és a hideg kéz és láb sokmindennek lehet a tünete..

és félek hogy lesz belőle valami baj..

2012. aug. 15. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!