Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez utalhat valamilyen személyi...

Ez utalhat valamilyen személyiségzavarra? Lent

Figyelt kérdés

Például valaki beszól nekem, vagy csak olyat mond hogy megalázót, azt egyszerűen megutálom, gyűlölöm és elhordom mindennek. Viszont ha ugyan az a személy megdícsér vagy nagyon kedves, akkor rögtön csak pozitív tulajdonságai vannak, nagyon szeretem és mindenkivel akivel beszélek szinte dicsőítem azta személyt.

Vagy pl ha a barátommal összeveszek azt képes vagyok utálni, csak a negatív tulajdonságait látom, elhodom mindennek, viszont ha kibékülünk újra imádom.. Eléggé sz@r hogy így érzek eddig nem is tudtam csak mostanság kezdem észrevenni.

vagy mindenkivel így van ez??


2012. aug. 16. 11:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként 19 éves srác vagyok és rengeteg problémám van, bulimiás vagyok mindemellett..(evészavaros) és rendkívül szoktam néha szorongani!!
2012. aug. 16. 11:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik ember sem szereti a bántó kritikát, viszont a dicséretnek mindenki örül.

Viszont, ha szélsőségesen reagálsz a dicséretre és kritikára, azzal te is megosztó véleményeket ébresztesz másokban.Nem fogják tudni, hányadán állnak veled.

Ne ragadtasd el magad túlzottan sem a kritikáktól, sem a dicséretektől, felesleges.

2012. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!