Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy állandóan...

456465 kérdése:

Miért érzem úgy állandóan hogy vizelnem kell?

Figyelt kérdés
Mindig figyelek arra hogy kell-e vizelnem és olyan érzésem van hogy mindig kell, de ha elfoglalom magam valami olyannal amit imádok csinálni, akkor nem veszem észre általában, de van olyan is hogy eszembe jut és megint úgy érzem hogy kell... ettől el is megy a kedvem, nem vagyok vidám :/ van vesekövem is. Lehet hogy ettől van? Vagy inkább attól hogy állandóan rá figyelek? Mivel lehet ezt kezelni? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 16. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van pszichés oka is, de azt is tudni kellene, hogy férfiról vagy nőről van szó, és a kor is számít, hisz idősebb férfiaknál a prosztata megnagyobbodása is okozhat ilyen panaszokat (hogy csak ezt az egyet említsem). Egyébként a vesekő fönntart egy krónikus húgyúti fertőzést is általában, tehát szintén okozhat gyakori vizelési panaszokat. Mindenképpen érdemes lenne utána járni a dolognak.
2012. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok... :D
2012. aug. 16. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

én 17 éves lány vagyok, és ugyanez a gondom. Ha hosszabb útra indulok, pisilnem kell; ha olyan helyen vagyok, ahol nincs wc, pisilnem kell.. a barátom szerint ez csak pszihés, és szerintem nálad is így van! Ne görcsölj azon, mikor kell épp vécére menned. (:

A vesekővel voltál már orvosnál?

2012. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is ez a gond! Igen már lassan 3 éve járok kivizsgálásokra, de nem akar kijönni... Ui Jobbulást neked is! :)
2012. aug. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!