Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Allandoan...

Mi lehet velem? Allandoan sirok! 28/N

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom mi lehet velem, napok ota folyamatosan sirhatnekom van, es ha itthon vagyok sirok is. De ugy igazabol, alig kapok levegot kozben. Nagyon faradtnak erzem magam, semmihez nincs kedvem. Nem tortent semmi kulonos az utobbi idoben, tehat ok neluk sirok. Sosem tortent velem ilyesmi. Depresszios lennek vagy mi lehet? Koszonom ha vki valaszol.
2012. júl. 25. 13:53
 1/5 Julie S ***** válasza:

Esetleg (így nyár közepén) egy jó kis vitaminhiány?

Nekem az okozta az állandó fáradtságot, kedvetlenséget és hangulatingadozást.

2012. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez lehet depresszió is, a tudat alattid hiányolhat valamit az életedből. De ez attól is lehet hogy túl sok mindent tartasz magadban, és így próbálja a lelked ki adni a "súlyt". Nem sértésként ajánlom, de fordul egy pszichológushoz.
2012. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem depresszió:/ Az okozhat állandó fáradtságot, a sírásról nem is beszélve.



Én is keményen benne vagyok (épp ma voltam szakembernél ismét), én is állandóan fáradt vagyok, akkor is, ha nem csinálok semmit. Nekem is nagyon ingadozó a hangulatom, egyik percben nevetek (akár ok nélkül is), a következőben meg el vagyok keseredve (igaz, ez okkal történik). Szóval lehetsz depressziós.


"Nem tortent semmi kulonos az utobbi idoben, tehat ok neluk sirok." - Lehetséges, hogy a múltadban történt valami, amit nem tudtál Magadban lezárni, helyretenni. Vagy elfojtottál dolgokat és most akar kijönni. Néha velem is van ilyen, mert én mindig elfojtom a bánatom:D


Jobbulást, remélem, hogy sikerül majd túljutnod ezen az időszakon!

2012. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 slilis válasza:
nem tudom az alvással hogy állsz, úgy értem, hogy zavar-e a párna-annó ezen tünetek mint neked is a háziorvosom pajzsmirigy vizsgálatra küldött, amiről kiderűlt hogy alulműködött-és a vashiány is eléggé megviseli a szervezetet, ami tényleg depis hangulatot és a semmitől való fáradságot hoz-szóval kérj vérképet a házidokitól , és a pajzsmirigy támát is kérdezd
2012. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy állapotos?
2012. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!