Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depis vagyok? Mi lehet a baj?

Depis vagyok? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mindig rossz kedvem van,nem tudom magam senki tarsaságában jól érezni,se mosolyogni olyan dolgokon,amiken mindenki nevet.Sokszor kérdezik,hogy miért vagyok szomorú,de nem tudok rá választ adni.Van,mikor rámjön a "tíz perces" és hulyeskedek meg nevetek..Mi lehet a baj? 14/L

2012. aug. 17. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is gyakran kérdezgetem..
2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sajna depi...,azt csak Te tudhatod mi váltja ki.
2012. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mi segithet ezen?Nyugtató...?
2012. aug. 17. 23:22
 4/10 anonim ***** válasza:

antidepresszáns...

De inkább az okát kéne megtalálni és azon dolgozni,hogy ne lgy depis.Pl. nálam az okozott depressziót mikor munkanélküli voltam...,nagyon magamba zuhantam,de mikor találtam melót és dolgoztam,egyre jobban éreztem magam a bőrömben.Ezért mondom,hogy neked is az okát kéne kideriteni.

2012. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megpróbálom megoldani
2012. aug. 18. 00:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás a sport.
2012. aug. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobban a családod és a barátaid segítségére van szükséged. Nélkülük hiába mész az ország legjobb orvosához és hiába szeded a legjobb gyógyszert, semmit nem fog használni, ha nincs melletted valaki, aki feltétel nélkül szeret, és olyannak fogad el, amilyen vagy. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én ugyanezt éreztem, amíg nem lett egy olyan barátom, aki nélkül nem is tudnám elképzelni az életem. Vannak céljaim, és nem csak úgy vagyok. Ha te is megtalálod a forrását a depressziódnak, akkor tudod, mire lesz szükséged! (:

Egyébként akár egy pszichológust is felkereshetnél, ő biztosan hasznos tanácsokat tudna adni neked!

L/17

2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1-2 év nem volt a legjobb,sokat sirtam ,sok rossz dolog történt...a családommal nagyon jól kijövök :) barátaim azok mindig mások,1 barátnőm van,akivel 7 eve ismrjuk egymast...nagyon szépen köszönöm :)
2012. aug. 19. 00:15
 10/10 anonim válasza:
Hát ez nálam is pont így van, és tapasztalatból mondom, hogy a sport ellazít. Én táncoltam, kosaraztam:) de nem egyszerre, mert az túl fárasztó lenne, és az csak idegességhez vezet..vagyis nem megoldás
2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!