Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálhatnék? Nagyon...

Mit csinálhatnék? Nagyon ideges természet vagyok. Nem hiszem, hogy depis volnék, egyszerűen csak leblokkol az agyam és cserben hagy. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ha közönség előtt zongorázom melléütök, izzad a tenyerem, összeakadnak az ujjaim. Pedig otthon egyedül bármi megy, simán játtszom Beatlestől Claydermanig bármit. Gitár ugyanez. Foci: imádom, otthon a kertben elvagyok, ha már néznek, véletlen bokán rúgom magamat és elesek a saját lábamba. Órán ha kérdeznek nem szívesen válaszolok, és ha csak én tudom a választ az osztályban és tuti jó a válaszom, sőt még pluszt is kínálnak érte, akkor sem szívesen jelentkezem.

Köszi az értelmes válaszokat.


2010. febr. 26. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
NE a közönségre figyelj, hanem a zenére és élvezd ahogy játszol!!
2010. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mi vagy te, egy rakás fos vagy őstehetség?
2010. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz leküzdeni. Diákként én is ilyen voltam. Azóta eltelt néhány évtized és sokat leküzdöttem a lámpalázamból, de teljesen nem múlt el. Ami segített: a jó felkészülés. Ha arra törekszel, hogy jó legyél abban, amit éppen csinálsz, akkor az önbizalmad előbb-utóbb nőni fog, és talán egy kicsivel jobban el tudod engedni magad mások előtt is. Nagy segítség lenne az is, ha kényszerítenéd magad a mások előtti szereplésre - ami tudom, most a félelem miatt a legnehezebben megy neked -, mert idővel szereznél valamilyen rutint, hogyan kezeld az embereket, a helyzeteket.
2010. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszi. Szoktam felkészülni, de mikor oda kerül a sor mindent elfelejtek. :/
2010. febr. 27. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:

szociális fóbia

most komolyan, nem tudsz mások elött játszani mert annyira izgulsz és ezért nem sikerül

tenyérizzadás ellen:solutio antisudorica (400 ft körül van)

idegeskedés ellen: nézzél utána mi is az a szociális fóbia és ha te is azt gondolod, hogy van benne vmi akk pszichológus ha azt nem akarod, különböző nyugtató teák, stresszoldás, aromás fürdő stb

2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek...
2010. febr. 28. 14:47
 7/7 Queen10 válasza:
Tudod mi segít az idegesség ellen? A fidget spinner :D
2017. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!