Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Leszeretném cserélni a háziorv...

Leszeretném cserélni a háziorvosomat. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Ma voltam nála, eggyáltalán nem tudtam vele megbeszélni a dolgokat, ami javaslatot adott a bajomra, azzal sem értek eggyet. (tudom-tudom Ő az orvos jobban tudja....talán:S)

Ha új háziorvost akartok keresni akkor mit kell tenni, mármint ha megtaláltam az újat. (régen valami kartont kellett elkérni a régitől és odaadni az újnak) Most is vn ilyen? Vagy csak annyi az egész hogy legközelebb a másik orvoshoz megyek rendelésre?


2009. júl. 23. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a választott orvoshoz és megmondod hogy eztán ide szeretnél tartozni. Ők írnak egy kikérőt amit elviszel a régi orvosnak és ennyi a teendőd, a kartont a két orvos egymás között intézi azt már beteg kezébe kiadni nem lehet. Az új orvos akkor is köteles megvizsgálni mikor először jársz nála . (ho assz vagyok)
2009. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Kikéred a kartonodat és átviszed oda, akihez járni akarsz. Az nem elég, ha csak átmész a másikhoz! A régi dokinak törötlnie kell a betegei közül, az újnak meg fel kell vennie a beteglistára, mivel fejpénzt kapnak a betegeik után. Meg ugye az új dokidnak is ismernie kell a kórtörténetedet.
2009. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. júl. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!