Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Szivfájdalm...

Helena Enn kérdése:

Mi történik velem? Szivfájdalmak, hányinger, reszketés.

Figyelt kérdés

Hello.

Az a problémám hogy egy jó ideje már néha napján rámjön egyfajta rosszullét nagy melegség tör rám aztán szédülök hányinger zug a fülem és az ájulás kerülget..de a viz és cukor általában mindig segit és jobbanleszek..de a tegnap óta valami nem oké ismét szivfájás jelentkezett..nemtudom már mivan velem sem enni sem aludni sem birok már..Mi lehet a gond velem?kezdjek aggódni orvoshoz kéne forduljak ezzel?Segitsetek!


2012. aug. 24. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, kezdj aggódni és fordulj orvoshoz a lehető leghamarabb...
2012. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp orvoshoz fordulnék, ez így egyáltalán nem oké? Hány éves vagy?
2012. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam az előző írásban az első kérdőjelet. Arra gondoltam, hogy ez így nem oké, menj el dokihoz. Vérnyomást mértél?
2012. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17/L
2012. aug. 24. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szeretnélek megbántani kérdező, de itt mindenki ennyire fél az orvostól vagy mi?

Egy csomóan tesznek fel olyan kérdést, hogy fáj a szívem és elájultam, közben spriccel a szememből a vér, kezdjek aggódni?


Én, ha ilyen panaszaim lennének, mint neked, a fénysebességgel mentem volna orvoshoz, pedig nem vagyok egy aggódó alkat.

2012. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem mértem..de általában mikor megnézik mindig normális..nemtudom mi lehet a gond..
2012. aug. 24. 12:31
 7/9 A kérdező kommentje:
De kb 2-3 éve ugyanez volt elkerültem a korházhoz vettek vért majd utánna össze estem ott tartottak 1 hetet a korházba mindenféle vizsgálatokat csináltak és mégsem jutottak semmire annyit mondtak h le esett a vércukorszintem..
2012. aug. 24. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:

2 lehetőségre tippelek.


Hipoglikémia és pánikbetegség.


[link]

[link]


Egy kivizsgákláson sem állapítják meg ezeket. De ettől még elmehetsz dokihoz és elmondhatod, hogy erre gyanakszol. Egyébként egyik sem halálos.

2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

A hipoglikémia tünetei stimmelnek..jövhéten már tényleg rászánom magam a h elmenjek dokihoz mivel már volt 1 cukorbeteg a családban és soha nem lehet tudni..

2012. aug. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!