Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan küszöböljem ki a...

Hogyan küszöböljem ki a hajnali lefekvéseket?

Figyelt kérdés

Szinte már itt van nyakamban az iskola,de képtelen vagyok hajnali egy óra előtt lefeküdni,már próbálkoztam mindennel,hogy kifáradjak de egyszerűen nem megy,ma is ugróköteleztem egy csomót az edzésem mellé,de valahogy nem sikerül...

16/f



2012. aug. 28. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Keljél reggel korán, órára.
2012. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj munkát, reggel 6-os kezdéssel, az visszazökkent. Éjszakai műszakot majd csak 18 fölött tudsz vállalni, az is hasznos, ha éjszakázó típus vagy.
2012. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első:Tök mindegy,hogy mikorra állítom be az órát,mert a tudatalattim reflexből kinyomja,aztán alszok tovább...
2012. aug. 28. 01:25
 4/6 anonim válasza:

Én is ezzel küzdök, egy nap kihagyás alvás nélkül nekem tavaly is segített, pl ha most nem alszol el, akkor 23:15kor alvás vagy előbb ahogy kijön. :)


Sok sikert :D


(15/L)

2012. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több ébresztőt is állíts be, legalább egyet (valami borzalmas hangút) tegyél magadtól messze, hogy kénytelen legyél felállni és odamenni. Úgy már kisebb eséllyel aludnál vissza, és ha beválik, pár nap átszokhat rá a szervezeted.
2012. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok :S Nagyon nehéz visszaállni, olyan 2 körül fekszek legtöbbször. Ma 6-os kezdéssel melóztam vagy 5-6 órát keményen, most is álmos vagyok, hátha most tudok majd aludni. Sajnos a szervezet megszokja idővel és természetessé válik az hajnali lefekvés.


Azon gondolkozok, hogy mivel suli időben is lesz elég sok buli, tegyük fel heti egyszer 4-kor fekszek le, akkor hogy kerülhetném el, hogy kizökkenjek a normális napirendből?

2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!