Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orvosok, a segítségetekre...

Orvosok, a segítségetekre lenne szükségem, de nagyon. Hogyan küszöböljem ezt ki?

Figyelt kérdés
Minden álmom az volt, hogy katona legyek, elmentem felvételizni, és mind fizika, mind szellemi téren is az élvonalban voltam, erre elutasítottak mert a Serum Bilirubin szintem több mint kétszerese volt, de a Gilbert kórnak a tünetei nem jelentkeznek rajtam. Mindez tavaly volt, de most elmentem kontrollra, és ugyan ilyen értéket kaptam. Ezek szerint hiába vagyok makk egészséges, és szellemileg is alkalmas, soha az életbe nem vesznek fel katonának egy olyan dolog miatt, amiről nem is tudnék, ha nem mondanák. Tehát a kérdésem: mivel tudnám elérni, hogy ez a szint (akár csak 3-4 napig is) csökkenjen? Van e erre valami trükk? Nagyon sokat segítenétek. Köszönöm.
2012. ápr. 15. 07:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!