Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka közepén felriadok, ki...

Éjszaka közepén felriadok, ki van száradva a szám, és elviselhetetlen éhség (édesség) van rajtam ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Felkelek, eszek pár falatot, iszok utána minden oké. De nem értem normális-e ez hajnalba csak úgy spontán.
2012. aug. 28. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mérte a cukorszintem, az teljesen normális értéket mutatott.
2012. aug. 28. 21:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Veritékezés, szédülés van? Mennyi idős vagy? Gyakori eset (már gyakori mert a gyakorin kérdezed, de sűrűn fordul elő)?
2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ébredés után nem érzed hogy a gyomorsavad kicsit feljön a nyelőcsövedben?
2012. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt más okból mondta a dokim, hogy szerinte refluxom van de nem igazán értettem miért írja fel a bogyókat mikor gyomorsavam meg nincs...
2012. aug. 28. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Reflux amikor fekvő pozícióban a nyelőcsőbe jut a gyomornedv.Ez sok tünetet okozhat.Ha csak éhes-szomjas lennél az nem jelentene semmit de hogy felriadsz rendszeresen és egy kis evés ivás rendbe rak az vagy reflux jele vagy erős a gyomorsavad és le kell kötni valamivel.Ha annyira nem zavar a dolog akkor hanyagolhatod a bogyókat,és inkább arra ügyelj mit eszel lefekvés előtt illetve ha felriadsz mit eszel.Egészségesebb mint rögtön bogyókat szedni.Nézz utána a neten milyen ételek javasoltak reflux vagy erős gyomorsav ellen,azt hiszem sok cikket találsz,tapasztalatot találsz.Kísérletezz mert lehet találsz olyan ételeket,teát ami segít és nem kell rögtön gyógyszereztetni magad.
2012. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy sok tiszta vizet igyál! Az édesség-(cukor)igény lehet attól, hogy pl fejlődésben van a szervezeted. A fejlődéshez/növekedéshez/sejtek cserélődéséhez energia kell, azt pedig leginkább a cukor ad. Ha ég a gyomor éjjel, akkor savtúltengés van, és ezen egy lúgosító kúra segíthet, vagy az is, ha sok zöld növényt eszel, pl brokkolit, stb, nyersen vagy párolva.
2012. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...Gyógyszereket ne szedjél, mert inkább csak rontanak a helyzeten. Neked is azt javaslom, hogy ha nagyon aggódsz, max vm természetgyógyász véleményét kérd ki, mert a hagyományos dokik inkább csak a gyógyszerekhez értenek.
2012. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek/megnyugtattatok. Fejlődni maximum már visszafelé fogok (27 éves vagyok):) Azt nem értem csak, hogy reflux= hogy feljön a gyomorsavam, nem? Vagy rosszul tudom? Mert mikor felkelek nem érzem, hogy savam lenne, vagy a gyomrom fájna. Inkább csak ezt az édesség utáni sóvárgást érzem.
2012. aug. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!