Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szokott késni a menzeszem....

Nem szokott késni a menzeszem. Most két napja késett. A teszt a menstruáció elmaradását követő napon nem negatív lett. Más jelek voltak: édesség-éhség, sértődékenység, hányinger, szédülés stb. Most vérzek egy kicsit. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem reménykedhetsz. A barátnőmnek 4 !! db negatív tesztje lett, majd a nőgyógyász állapította meg a 8 hetes terhességét. :)) (Clear Blue teszt volt, dm-es)
2008. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Elképzelhető, hogy a véred Hcg szintje nem elég magas, hogy ezek a tesztek kimutassák, nekem a 6. héten mutatta ki elhasználtam vagy 10-et.
2008. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsi barnás folyás, vérzés gyakran előfordul a terhesség elején az elmaradó menstruáció ideje körül. Még akár köv. hónapban is, ettől nem kell megijedni, ha nem erős és rövid ideig tart.
2008. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!