Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen természetes, illetve...

Milyen természetes, illetve vény nélkül kapható altatókat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Problémám a következő: hüvelygyulladással kezelnek, de a gyógyszerektől amiket szedek,nem tudok aludni. Elalszom 10 körül este, felkelek hajnal 2kor és fent vagyok reggel 5ig.Gyesen vagyok egy két és fél éves kislánnyal,8kor kelek,bevásárlás,stbstb, délután nem tudok vele pihenni,mert nem vagyok álmos,de szét szakad a fejem,és minden bajom van a fáradtság miatt. Tudtok nekem valami jó altató/nyugtató "cuccot",ami segíthet végigaludni az éjjeleket? A nőgyógyászom szabira ment,hívtam központi másik nőgyógyászt,de rám csapta a telefont,miszerint: Hagyjon engem békén a nyavalyájával,van nekem jobb dolgom is"....
2012. aug. 29. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A levendulaolaj csodákra képes, fürdővizedbe is cseppenthetsz egy-két cseppet, ugyanígy a párnádra elalvás előtt. A kamillatea és kakukkfű te szintén kedvező hatásúak, mindkettő fertőtlenít, megnyugtat. :)
2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a levendula csepp elég barátságosan hangzik :)Köszönöm! :)
2012. aug. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!