Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki tejsavas irrigálót használ...

Aki tejsavas irrigálót használ a hüvely bélflóra természetes fenntartása végett, az milyen rendszeresen használja azt? Ez vény nélkül is kapható a patikákban? Milyen árban van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyi bélflóra :DDDDDDDDDD
2010. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hüvely bélflóra?Ez aranyos.:)


Szerintem ne használj ilyet. A hüvelyednek magának kell megteremtenie és fenntartania a tejsavas közeget. Ha te kívülről viszed be a tejsavat, hosszútávon a hüvelyed nem fog a lactobacillusok által tejsavat termelni, így függővé válsz egy külső szertől. Ez marketingfogás.


Tehát ezt indokolatlanul ne használd. Ha valamilyen fertőzésed volt, és a nőgyógyász tanácsolta, akkor esetleg érdemes, de arra sem ezt szokták ajánlani, hanem a gyógyszertárban kapható valódi tömény tejsavból te készítesz otthon oldatot. De ezt nőgyógyász javaslatára!

2010. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod, és elkezded használni, tönkre vágod a hüvelyflórád, és után elkapsz mindent. HA beteg vagy akkor sem kell, ki kell kúrálni magad azzal, amit az orvos írt, és után rendben lesz. A hüvely öntisztuló szerv.
2010. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent írt már fel az orvos és mégis még mindig erős folyásom van. Nem múlik el.
2010. ápr. 24. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős a folyásom és nem múlik el, de a nőgyógyász semmit sem talált! Pedig 2-ő is megvizsgált bár nem volt semmi probléma kaptam kúpot meg gyógyszert amíg használtam jó volt utána szart se ért! Ezt meg kell érteni, h vannak nők akiknek több van és vannak akiknek kevés! Addig míg nem büdös nem viszket és minden évben egyszer eljársz rákszűrőre nem lesz baj!
2010. ápr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit diagnosztizál az orvos? Vesz kenetet, és azt mondja gomba? Vagy hogy van ez? Ha nem, akkor szerintem semmi bajod, hanem egyszerűen összekevered a váladékot a folyással. Van akinek erősebb, van, akinek alig észlelhető a cervixváladéka. A ciklus alatt ez folyamatosan változik, a peteérés alatt pl sok van. Nem lehet ez a verzió?
2010. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!