Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány szemet szokás bevenni a...

Hány szemet szokás bevenni a xanax-ból?

Figyelt kérdés
Ha orvos máshogy nem rendeli el, akkor mi az "általános" adagolás? És hány szemtől halálos? Nyugi nem akarok bekómálni vagy hasonló, csak érdekel. (amúgy soha semmilyen gyógyszert nem szedtem még csak vitamint meg görcsoldót).
2009. júl. 28. 14:06
 1/8 A kérdező kommentje:
0,5mg
2009. júl. 28. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
orvos mindenképp rendeli:) nem érdemes így magadban próbálkozni mert tényleg elég hamar kiüthet akár egy szem is a fél milisből ha csak úgy kíváncsiságból be akarsz venni egyet
2009. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hozzászokva a nyugatókhoz, akkor 0.5 mg is kiüthet. én 0.25 mg Frontintól is beájulok. rendszeresen semmiképp ne szedd, nem jó buli rászokni.
2009. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy beszedhetsz akár egy egész dobozzal is, nem valószínű, hogy meghalsz. az ilyen szerek minden egyes szemébe tesznek kis mennyiségű hánytatót, direkt arra az esetre, valaki így akarná megöngyilkolni magát. ha tehát valaki beszed egy egész dobozt (kb 100 db) ki fogja hányni az egészet, még mielőtt bekómálna.
2009. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Odaírtam hogy nem akarok sem bekómálni, sem kipróbálni, sőt azt is DIREKT odaírtam hogy soha nem szedtem még gyógyszert és nem is akarom, most miért írtok ilyeneket? Világosan írtam hogy nem akarok ilyet szedni.

Csak érdekel!

Tegnap is feltettem egy kérdést hogy vérfertőzés e nagymama tesójának az unokájával összejönni azt erre lelettem hurrogva hogy fúj, meg "ha gusztusod van hozzá" holott egy szóval sem mondtam hogy én akarok, mégis betámadtak.


Szóval ismétlem: ELMÉLETBEN ÉRDEKEL A HATÁSA!!! NEM AKAROM SZEDNI KÖSZI MINDENKINEK AZ AGGÓDÁST!

2009. júl. 28. 14:19
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ez az oldal arra való, hogy kérdezz nyugodtan bármit, nem arra, hogy lehurrogjanak... Aki nem tud értelmes választ adni, az meg miért ír egyáltalán??? Szóval itt van egy kis xanax ismertető: MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A XANAX ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Xanax hatóanyaga, az alprazolam egy triazolo-benzodiazepin, ami minőségileg a benzodiazepinekhez hasonló tulajdonságokkal (szorongásoldás, nyugtató-altató hatás, izomlazítás, antiepileptikus hatás) rendelkezik.

A Xanax a következő betegségek esetén alkalmazható:

- Szorongásos állapotok, depresszióval társult szorongás, neurotikus vagy reaktív depresszió kezelésében és olyan esetekben, amikor a fenti betegségek gyomor-bélrendszeri, szív-, keringési vagy bőrgyógyászati betegségekkel társulnak.

- Alkoholelvonás idült fázisában.

- Pánikbetegségben.

2 TUDNIVALÓK A XANAX SZEDÉSE ELŐTT

Ne szedje a Xanaxot:

- ha túlérzékeny (allergiás) a Xanax hatóanyagára, az alprazolamra vagy bármely segédanyagára

- ha Ön 18 év alatti, mivel a készítmény biztonsága és hatékonysága 18 év alatt nem bizonyított

- az alprazolam hatásosságát a depresszió bizonyos típusaiban még nem tisztázták

- ha Ön autoimmun folyamat következtében kialakult izomgyengeségben szenved (myasthenia gravis)

A Xanax egyedi orvosi elbírálás után alkalmazható:

- ha máj- és/vagy veseműködése károsult

- ha Ön időskorú

- ha zártzugú zöld hályogja van

- ha légzési nehézsége van

És bátran kérdezz még, ne foglalkozz a hülye retardokkal!

2009. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajna nekem ennél jóval erősebb altatők se jöttek be. Az orvos már temetett,azt mondta,ennyi gyógyszertől egy elefánt is meghalna, 180 szem bivalyerős altató Xanax ahhoz csak limonádé,aztán 3 nap múlva magamhoz tértem. Pedig én,veled ellentétben gyűlölök élni. Mégsem tudok meghalni. Szegény,akinek élnie kellene és élni szeretne,az meg meghal((: Szüleim is, korán. Meg mindenki. Csak én nem. Én még a halálnak sem kellek...
2009. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, én nagyon megértelek, én is rohadtul szeretnék megdögleni, még sincs bátorságom megtenni. Fél órája szemezek a Xanax-os dobozzal, van kb. 80 szem benne (0,5-es), de nem merem bevenni + most olvasom, hogy nem is ölne meg, mert hamarabb kihánynám az egészet. Viszont leugrani sincs bátorságom sehonnan. Édesapám ezt az utat választotta, én nekem még ehhez sincs bátorságom. Még meghalni is beszari vagyok. Ne küldjetek pszichiáterekhez, egy tucatnál jártam már, többféle gyógyszert is próbáltam, meg gyógynövényeket, homeopátiát, mindent, de semmivel sem jobb, tartósan. Amúgy bipoláris zavarom van. Az egész életem egy katasztrofális kudarc, minden amibe belekezdek halálra van ítélve, alkalmatlan vagyok mindenre. az egész életre. Meghalni mégsem tudok, és a k.... isten sem vesz magához, pedig 100x kértem már. Nem mellesleg van egy 16 hónapos kislányom, akihez semmi türelmem nincs már, úgy érzem, csak nyerne vele, ha nem én nevelném fel. Persze ezt a család előtt ki sem mondhatnám. Senki nem ért meg és nem segít nekem, csak állandóan le vagyok hurrogva. Na ennyi. totál sz*r az életem és persze még csóró is vagyok. Utálom az egészet, tényleg remélem, hogy már nem kell sokáig szenvednem. :(
2013. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!