Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan, hogy elfingott...

Volt már olyan, hogy elfingottad magad?

Figyelt kérdés
Ugyértem, hogy közösségben, és nagyon ciki volt, ha volt meséld el hogyan . :D:D:D
2009. júl. 28. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Volt! Ciki volt és nem mesélem el:((
2009. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
naa lécciiiiii
2009. júl. 28. 15:29
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
húúú, nagyon ciki volt, elmentünk a párommal konditeremben és már kevesen voltak, de ott ahol mi voltunk edzett 3srác. Amúgy nem szoktam büdöset pukizni, de akkor valahogy sikerült TÖBBSZÖR is. Szegény párom, egyből a srácokat kezdte el szídni, persze jó hangosan, hogy tőlük jön a fing szag és miért ilyen parasztok, hogy finganak mások orra előtt. Eszébe sem jutott, hogy én voltam, én m eg nem szóltam. A pasik meg sztem tudták, h én voltam, mert röhögtek... nagyon gáz volt!
2009. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jujjj
2009. júl. 28. 15:31
 5/19 anonim válasza:
84%
velem is megtörtént egyszerxD elmentünk apámmal, a haverjával meg annak a lányával a hortobágyra kocsival. jól megvoltunk stb.. hazafelé, mikor szálltam ki a kocsiból, véletlenül elfingottam magam, a csaj emg még bent ült a kocsiba. nemhiszem hogy büdös volt, de hangja az voltxDhát remélem nemhallotta, vagy azt hitte, hogy csak a cipőm megcsúszott a kocsi küszöbén vagy vmi...xD
2009. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
XD
2009. júl. 28. 15:37
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Fúú, velem is volt már társaságban, egy házibuliban évekkel ezelőtt. pont körben ültünk, úgy beszélgettünk, és mellettem ült az exem, akibe még mindig szerelmes voltam. és hát kieresztődött, de hallani nem lehetett, csak érezni, de azt nagyon. szerencsére az a típusú csaj vagyok, akiből sose néznék ki, hogy ilyet csinál társaságban, és a fiúk rögtön egymást kezdték cukkolni, hogy lehet ilyen büdöset fingani:D:D mki azt hitte, a fiúk közül volt valaki. én meg csendben lapítottam:D

23 L

2009. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ez jóó xDDDDDD
2009. júl. 28. 15:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDD nekem is volt életemben egyszer de olyan ciki volt remélem soha többé nem történik meg. Gimiben fizika órán megbökték az oldalamat és akkor. De nem volt büdös és hangos se szerencsére de a melettem ülõk tudták hogy mi van :D jaj nagyon ciki volt.

F

2009. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó hát akkor. Reggel szokás szerint megálltam a munkahely bejárata előtt elszívni a reggeli első cigimet. Éreztem hogy kell, de az enyém általában sunyi szokott lenni. Ezért is mertem kiengedni. Hát, miért is ne, rotyogott egy nagyot, tőlem kb 20 méterre a parancsnokom, meg a helyettes. Rögtön odanéztem, hogy észrevették-e, de bizonyára igen, mert mosolygott mindkettő. Én meg elnéztem a másik oldalra, mintha azt nézném, hogy melyik az a paraszt, aki idefingik, ekkorát, dehát szerencsétlenségemre nem volt ott senki. De nem firtatták a dolgot... De észrevették az tuti.
2009. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!