Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult már veled hogy nem...

Előfordult már veled hogy nem érezted magad csinosnak és mindenkit szebbnek láttál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Velem nap, mint nap előfordul. Sőt, már azon vagyok, hogy semmi nem érdekel emiatt egy napra is elmehet a kedvem.

Pedig adok magamra, nekem csak a fejemmel van egy kis problémám az alkatommal nincsen gondom. De még sem tudom magam kibékíteni, mert mindig szebbnél szebbeket látok magamnál, és így eszembe jut az, hogy teljesen szürkének látszódom közöttük még észre sem vesznek, akkor én miért is kellenék valakinek is.

Ez szerintem kisebbségi komplexus is. Mióta érzed így?

2011. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, de csak addig, amíg rá nem jöttem, hogyan varázsoljak magamból is csinos csajt.

Mindenkiben ott rejlik a lehetőség! :)

2011. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mostanában érzem így, nem régi ez a dolog.
2011. júl. 29. 23:28
 4/5 A kérdező kommentje:
ha buliba megyek kifestem magam úgy nagyon tetszem magamnak, de így a hétköznapokon nem festem magam, pedig azt mondják jól áll.
2011. júl. 29. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem fested magad? Nem muszáj annyira, mint amikor buliba mész. Elég csak finoman, alig észrevehetően, de mégis feldobhatod vele a külsődet meg nem mellesleg a napodat is. :)
2011. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!