Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Új helyre költöztem, új...

Új helyre költöztem, új emberekkel össze. Nem tudok "nagy dolgot intézni", szorulásom van. Hogyan oldódjak fel?

Figyelt kérdés
Attól is félek, hogy rám nyitnak, 5-en lakunk a lakásba, 4 napja. Azóta nem megy. Már nagyon görcsölnek a beleim. :S

2012. szept. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Még sokáig görcsölsz kapsz tőlük becenevet Szeles Kata vagy ilyesmi. Ők is mennek wc-re, mondjuk ők bezárják.
2012. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan mikor nincsenek otthon? Legalább 1 vkivel kevesebb is már jó. Vagy csináld éjszaka vagy kora hajnalban. De a legjobb ha rá se szarsz a dologra, bemész, elintézed.

Ha meg az a baj h nem indul, akkor ajánlom a meleg kávét, sok tejjel reggelinek, sok gyümölcs zöldség.

2012. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sajna nincs zár az ajtón, rendszeres kávéfogyasztó vagyok, mondjuk én feketén iszom, jó keserűn, erősen.

és nemtom többiek hogy csinálták meg mikor de úgytűnik mintha itt senki se sza*na... :/

2012. szept. 6. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben vegyél bátran a gyógyszertárban hashajtót. Bármilyen viccesnek tűnik, segíthet. Emellett egyetértek, próbálj éjszak menni kezdetben, vagy tegyél akasztót vagy valami zárat az ajtóra, vagyél légfrissítőt, lehet másnak ugyan ilyen gondja van köztetek, csak senki nem meri említeni, hogy kulcs kéne. Vagy egy szabad/foglalt tábla az ajtóra. Különben pedig nem gondolom, hogy kellemetlenül kellne érezned magad. Persze, zavaró lehet, ha ott sétálgatnak körülöted, de hidd el, ez természetes folyamat mindenkinél. És minél nagyobb feneket kerítesz ennek magadban, annál inkább nem fogsz megnyugodni, és akkor fogják észrevveni. Alapjáraton senki nem azt figyeli, ki, mikor megy wc-e, meg mit csinál. ... Ahogyan téged nem érdekel, ugyan úgy nem érdekli a többieket sem. Vigyál be újságot, telefont... és hajrá :D
2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert idegen helyen én sem tudok elmenni. Mikor legutóbb Balcsin nyaraltunk barátnőimmel 10 napig nem voltam nagy WC-n. Egy hét után leállt az emésztésem és semmit nem tudtam enni. Szörnyű volt. Mikor hazajöttünk csak annyit kértem anyámtól, hogy káposztaleves és tökfőzelék, mert ez kell ide. Plusz egy adag hashajtó. De azért Te ne várj 10 napig. Keress olyan pillanatot, amikor nincsenek otthon, avagy mindenki el van vonulva. Illetőleg egyél meg előtte valami zöldséget, káposztát vagy valamit.
2012. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem félsz ,hogy meghallják a hangokat.Én is ilyen vagyok.Én vettem egy kisrádiót,és betettem a mellékhelységbe.Azóta,hogy az szól én nyugodtabb vagyok,és sikerülnek a nagy dolgaim.Amúgy már a lakótársaim is bekapcsolják amikor bent trónolnak.:)
2012. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van. Bekapcsolod a nagyszobában a TV-t jó hangosra vagy viszel be kisrádiót. Környezetbarátnak cseppet sem mondható megoldás, ha megnyitod a vizet és úgy. Inkább az első kettő.:) Ha a hangok vagy a szag zavar, akkor rögtön húzd le, amint kijött. Egy idő után úgy is fog valaki szarni abban a házban na:D
2012. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!